Arbetssökande, Stöd & Matchning

Örjan Alvebro

Coach och VD
orjan.alvebro@taktik.nu
070-355 00 04

Martin Olsson

Projektledare och vVD
martin.olsson@taktik.nu
073-048 44 88

Merhawit Weredebrhan

Coach och Språkstöd (Tigrinja)
merhawit@taktik.nu
076-276 45 52

Jeanette Edlund

Coach
jeanette.edlund@taktik.nu
070-355 03 31

Marianne Mchardy

Coach
marianne.mchardy@taktik.nu
070-355 01 38

Idris Saleh

Coach och Språkstöd (Tigrinja/Arabiska)
idris@taktik.nu
070-355 01 34

Anchalee Budshori

Coach och Språkstöd (Thailändska)
anchalee@taktik.nu
076-829 54 45

John Jonsson

Coach & Web/admin
john.jonsson@taktik.nu
0703550580

Lena Karlström

SYV
lena.karlstrom@taktik.nu
070-355 11 90
010-190 10 06

Mekdes "Mimmi" Yohannes

Coach och Språkstöd (Tigrinja)
mimmi@taktik.nu
070-355 01 20

Sverker Bodevärn

Jobbkoordinator
sverker@taktik.nu
0703550580

Chenor Heydari

Coach
chenor@taktik.nu
0760270584

Robert Olsson

Coach
robert.olsson@taktik.nu
076-1162524

Camilla Åslund

Coach
camilla.aslund@taktik.nu
070-355 02 33

Eleonor Olsson

Coach
eleonor.olsson@taktik.nu
070-3550079 

Translate »