Vi som arbetar på Taktik

Örjan Alvebro

VD & projektledare
orjan.alvebro@taktik.nu
070-355 00 04

Martin Olsson

Verksamhetsansvarig & projektledare
martin.olsson@taktik.nu
073-048 44 88

Lena Karlström

Rektor &
Studie- Yrkesvägledare

lena.karlstrom@taktik.nu
070-355 11 90
010-190 10 06

Coacher &  språkstöd 

Idris Saleh

Coach och Språkstöd (Tigrinja/Arabiska)
idris@taktik.nu
070-355 01 34

Merhawit Weredebrhan

Coach och Språkstöd (Tigrinja)
merhawit@taktik.nu
076-276 45 52

Anchalee Budshori

Coach och Språkstöd (Thailändska)
anchalee@taktik.nu
076-829 54 45

Marianne Mchardy

Coach
marianne.mchardy@taktik.nu
070-355 01 38

Mekdes "Mimmi" Yohannes

Coach och Språkstöd (Tigrinja)
mimmi@taktik.nu
070-355 01 20

John Jonsson

Coach & Web/admin
john@taktik.nu
070-355 05 80

Robert Olsson

Coach
robert.olsson@taktik.nu
076-116 25 24

Nuria Valiulina

Coach
nuria@taktik.nu
076-789 87 49

Linara Valiulina

Coach och Språkstöd (Ryska)
linara@taktik.nu
070-355 00 79

Coach Göteborg

Chenor Heydari

Coach
chenor@taktik.nu
076-027 05 84

Translate »