Arbetssökande, Stöd & Matchning

Örjan Alvebro
VD – Projektledare
orjan.alvebro@taktik.nu
070-355 00 04

Martin Olsson
Regionansvarig – Projektledare
martin.olsson@taktik.nu
073-048 44 88

Emma Hallin
Projektledare – Bemanning och rekrytering
emma.hallin@taktik.nu
010-190 10 22
070-355 75 72

Marianne McHardy
Projektledare
marianne.mchardy@taktik.nu
070-355 01 38

John Jonsson
Administratör
john@taktik.nu
070-2392076

Taktik

Lena Karlström
SYV
lena.karlstrom@taktik.nu
070-355 11 90

Taktik

Merhawit Weredebrhan Mesfn 
Projektledare/Språkstöd(Tigrinska)
merhawit@taktik.nu
076-276 45 52

Anchalee Budshori
Språkstöd (thai) och resurs
anchalee@taktik.nu
076-829 54 45

Taktik

Mekdes “Mimmi” Yohannes
Projektledare-Coach
mimmi@taktik.nu
070-355 01 20

Translate »