Arbetssökande, Stöd & Matchning

Örjan Alvebro
VD – Projektledare
Sundsvall
orjan.alvebro@taktik.nu
070-355 00 04

Martin Olsson
vVD- Projektledare
Sundsvall/Timrå
martin.olsson@taktik.nu
073-048 44 88

Taktik

Merhawit Weredebrhan Mesfn 
Projektledare & Språkstöd(Tigrinska)
Härnösand
merhawit@taktik.nu
076-276 45 52

Marianne McHardy
Projektledare
Örnsköldsvik
marianne.mchardy@taktik.nu
070-355 01 38

John Jonsson
Projektledare & administratör
Härnösand
john@taktik.nu
0703550580

Taktik

Sverker Bodevärn
Jobbkoordinator
Härnösand
sverker@taktik.nu
0703550580

Taktik

Lars Lundberg
Jobbkoordinator
Sundsvall
lars.lundberg@taktik.nu
0703550331

Taktik

Idris Saleh
Projektledare & Språkstöd (arabiska, tigrinska) Sundsvall/Timrå
idris@taktik.nu
070 3550134

Taktik

Lena Karlström
SYV
Gävle
lena.karlstrom@taktik.nu
070-355 11 90

Taktik

Chenor Heydari
Projektledare – Coach
Göteborg
chenor@taktik.nu
0760270584 

Anchalee Budshori
Projektledare & språkstöd (thai)
Sundsvall
anchalee@taktik.nu
076-829 54 45

Taktik

Mekdes “Mimmi” Yohannes
Projektledare-Coach
Sundsvall
mimmi@taktik.nu
070-355 01 20

Taktik

Christoffer Lindgren
Projektledare-Coach
Timrå
christoffer@taktik.nu
070-355 02 33

Translate »

Ursäkta röran, vi bygger om hemsidan. Kontakta oss om det är något som saknas.

X